Početna

 Kontakt

 Studomat

 English

  



BRODOSTROJARSTVO


STUDIJSKI PROGRAM

Dokument Opis kolegija

OPIS KOLEGIJA

Dokument Opis kolegija

IZVEDBENI PLAN

Dokument Opis kolegija

IZVEDBENI PROGRAM

Dokument Opis kolegija

KOLEGIJ I TEME ZA IZRADU ZAVRŠNOG RADA

Dokument Opis kolegija

UPUTE ZA PRIJAVU ZAVRŠNOG RADA

Koraci odabira mentora putem Studomata   Obavijest o odabiru mentora

RED PREDAVANJA

ZIMSKI SEMESTAR (I)

      Pr. Vj. ECTS
1. Dr.sc. Igor Vio POMORSKO PRAVO
2
0
3
2. Dr.sc. Mirjana Borucinsky ENGLESKI JEZIK 1
1
2
4
3. Dr.sc. Biserka Draščić Ban
Mr.sc. Željko Glavan
MATEMATIKA 1
2
2
5
4. Dr.sc. Mato Tudor PRIMJENA RAČUNALA
2
2
5
5.

Dr.sc. Nikola Tomac
Dr.sc. Goran Vukelić 

TEHNIČKA MEHANIKA 1
3
2
6
6. Dr.sc. Nikola Tomac TEHNOLOGIJA MATERIJALA I OBRADE
2
2
5
7. Albin Redžić, mag.cin. TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA 1
0
2
1


LJETNI  SEMESTAR (II)

     

Pr.

Vj.

ECTS
1. Dr.sc. Jasminka Bonato BRODSKA ELEKTROTEHNIKA 2 2 5
2. Dr.sc. Dragan Martinović  BRODSKI STROJNI ELEMENTI 3 2 6
3.

Dr.sc. Mirjana Borucinsky

ENGLESKI JEZIK 2 1 2 3
4. Dr.sc. Biserka Draščić Ban
Mr.sc. Željko Glavan
MATEMATIKA 2 2 2 5
5. Dr.sc. Goran Vukelić TEHNIČKA MEHANIKA 2 2 1 5
6. Dr.sc. Srđan Žuškin SREDSTVA POMORSKOG PROMETA 4 2 6
7. Albin Redžić, mag.cin. TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA 2 0 2 1


ZIMSKI SEMESTAR (III)

     

Pr.

Vj.

ECTS
1. Dr.sc. Dubravko Vučetić BRODSKI ELEKTRIČNI UREĐAJI I SUSTAVI
4
2
6
2. Dr.sc. Dragan Martinović TERMODINAMIKA I PRIJENOS TOPLINE
4
2
7
3. Dr.sc. Vinko Tomas AUTOMATIZACIJA BRODSKOG POGONA
3
1
5
4.

Dr.sc. Mirjana Borucinsky

ENGLESKI JEZIK 3
1
2
3
5.

Dr.sc. Radoslav Radonja

UPRAVLJANJE POSTROJENJEM I RUKOVOĐENJE POSADOM

3
0
4
6. Dr.sc. Dean Bernečić
Davor Lenac, dipl.ing.
GORIVO, MAZIVO I VODA
2
0
4
7. Albin Redžić, mag.cin. TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA 3
0
2
1


LJETNI  SEMESTAR (IV) 

     

Pr.

Vj.

ECTS
1. Dr.sc. Dean Bernečić BRODSKI GENERATORI PARE
2
1
4
2. Dean Bernečić
Davor Lenac, dipl.ing.
BRODSKE TOPLINSKE TURBINE
2
1
4
3. Dr.sc. Ivica Šegulja BRODSKI MOTORI
4
1
7
4. Dr.sc. Dragan Martinović BRODSKI POMOĆNI STROJEVI I UREĐAJI
4
1
6
5.

Dr.sc. Mirjana Borucinsky

ENGLESKI JEZIK 4
0
2
2
6. Dr.sc. Radoslav Radonja ZAŠTITA MORSKOG OKOLIŠA
2
0
3
7. Dr.sc. Damir Zec SIGURNOST NA MORU
3
1
4


U IV semestru student može izabrati izborni kolegij u vrijednosti od 3 ECTS boda

     

Pr.

Vj.

ECTS
1. Dr.sc. Vladimir Mićović POMORSKA MEDICINA 2 1 3

ZIMSKI SEMESTAR (V)

     

Pr.

Vj.

ECTS
1. Dr.sc. Predrag Kralj BRODSKI POMOĆNI SUSTAVI 4 1 6
2. Dr.sc. Radoslav Radonja
Davor Lenac, dipl.ing.

TEHNIČKI NADZOR I KLASIFIKACIJA BRODA

2 1 4
3. Dr.sc. Dean Bernečić RAD NA SIMULATORU 1 1 2 4
4. Dr.sc. Ivica Šegulja MENADŽMENT ODRŽAVANJA 2 1 4


U V. semestru student bira izborne kolegije u vrijednosti od najmanje 12 ECTS bodova.

     

Pr.

Vj.

ECTS
1. Dr.sc. Mirjana Borucinsky ENGLESKI JEZIK 5 1 2 3
2. Dr.sc. Aleksandar Cuculić BRODSKI ELEKTROENERGETSKI SUSTAVI 2 1 4
3. Dr.sc. Vinko Tomas BRODSKO AUTOMATSKO UPRAVLJANJE 2 1 4
4. Dr.sc. Ivica Šegulja EKONOMIKA ISKORIŠTAVANJA BRODA 2 1 4
5. Dr.sc. Goran Vukelić MEHANIZMI I VIBRACIJE 2 1 4

 

LJETNI  SEMESTAR (VI)

     

Pr.

Vj.

ECTS
1. Dr.sc. Radoslav Radonja DIJAGNOSTIKA KVAROVA 2 1 4
2. Dr.sc. Predrag Kralj BRODSKA HIDRAULIKA I PNEUMATIKA 2 1 4
3. Dr.sc. Dean Bernečić
Davor Lenac, dipl.ing.
RAD NA SIMULATORU 2 1 2 4
4. Dr.sc. Dean Bernečić PLOVIDBENA PRAKSA 0 2 2
    ZAVRŠNI RAD     11


U VI semestru student bira izborne kolegije u vrijednosti od najmanje 5 ECTS bodova.

     

Pr.

Vj.

ECTS
1. Dr.sc. Mirjana Borucinsky

ENGLESKI JEZIK 6 1 2 3
2. Dr.sc. Nikola Tomac KOROZIJA I ZAŠTITA MATERIJALA 2 1 4
3. Dr.sc. Mirano Hess PLOVIDBA BRODA 1 2 3
4. Dr.sc. Čedomir Dundović PREKRCAJNA SREDSTVA 2 1 3
5. Dr.sc. Dean Bernečić TEHNOLOGIJA TRANSPORTA TEKUĆIH TERETA 3 1 5